tyt yaz kampı

TYT YAZ KAMPI İLE 2022 YKS SÜRECİNE HARİKA BİR BAŞLANGIÇ YAPMAYA HAZIR MISIN?

tyt yaz kampı

TYT YAZ KAMPI NEDİR?

Nest Eğitim’in her sene kendi öğrencilerine düzenlemiş olduğu TYT yaz kampı, TYT sınavına yönelik tüm derslerden konuları yazın bitirerek öğrencilerin TYT eksiklerini gidermeyi ve Nest’in çalışma disiplini ile öğrencileri tanıştırmayı hedefleyen programdır. Öğrenciler TYT Yaz Kampı boyunca Türkçe, matematik, fizik, kimya ve biyoloji derslerinden tüm konu anlatımlarını görürken, etüt seansları boyunca kurum içi çalışmalarını gerçekleştirir ve girdikleri Türkiye Geneli TYT deneme sınavı ile deneme çözme yeteneklerini geliştirirler.

NEST EĞİTİM’DE TYT YAZ KAMPLARI NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Nest Eğitim’in sunmuş olduğu TYT yaz kampı tüm konu anlatımlarının yanında öğrenciye çok daha fazla kazanım edindirmeyi amaçlayan çok yönlü bir programdır. Öğrencilerimiz TYT yaz kampı süresince sene boyunca karşılaşacakları ve yürütecekleri ödevlendirme programı, konu tarama testleri, Türkiye geneli deneme sınavları ve düzenli, disiplinli çalışma kazanımlarını elde ederler. Bu sayede dönem içinde uygulanacak çalışma programlarına adaptasyonları sağlanmış olur.

TYT YAZ KAMPI HANGİ TARİHLERDE GERÇEKLEŞİYOR?

2022 YKS programına yönelik TYT yaz kampı programı 5 Temmuz 2021 ile 3 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir. Program detaylarına 1 Haziran 2021 itibariyle nestegitim.com ve instagram: nestegitim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

TYT YAZ KAMPINA KİMLER KATILABİLİR?

TYT Yaz Kampı programına 10-11 ve 12. Sınıfa geçen tüm öğrenciler katılabilmektedir. 

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Nest’e katılarak 2022 YKS hedeflerine ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfamızdan kurumumuza ulaşarak programlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

TYT YAZ KAMPI BİLGİ EDİNME FORMU
Detaylı bilgi ve Kayıt Randevusu için Formu Doldurun, Size Ulaşalım.

    Related Posts