11. Sınıf Kursu

SAYISAL VE EŞİT AĞIRLIK GRUPLARI

11. SINIF KURS İÇERİĞİ

Nest Bakırköy 11. Sınıf Kursu okula destek ve yazılılara hazırlık çalışmaları sunarak öğrencilerine yüksek okul başarı notu kazandırmayı amaçlar. Bunun yanında TYT ve AYT sınavlarına hazırlıkta erken başlangıç yapmak isteyen öğrencilerin tercihidir. 11. Sınıf öğrencileri kurs boyunca okul başarı notları, konu kazanımları ve TYT AYT sınav gelişimleri yönünden takip edilmekte ve kişisel koçluk almaktadırlar.

Aşağıdaki Formu Doldurun, Size Ulaşalım:

  SANA ÖZEL EĞİTİM

  NEST ÖĞRENCİLERİ SINIRSIZ BİRE BİR DESTEK İLE İHTİYAÇLARI OLAN TÜM KONU EKSİKLERİNE VE SORULARINA YÖNELİK BİRE BİR ÖZEL DERS ALIR, SORU SORMAK İÇİN SIRA BEKLEMEZ, RANDEVU ALMAZLAR.

  KİŞİSEL KOÇLUK

  NEST BAKIRKÖY 11. SINIF KURSU BÜNYESİNDE ÖĞRENCİNİN YETKİNLİK VE SEVİYESİNE UYGUN ÖDEVLENDİRME, KİŞİYE ÖZEL İLGİ VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU İLE ÖZGÜN EĞİTİM VE ÇALIŞMA PLANI OLUŞTURULMAKTADIR.

  5-8 KİŞİLİK SINIFLAR

  NEST BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞEN 11. SINIF KURSU 5-8 KİŞİLİK SEVİYE SINIFLARINDA YÜRÜTÜLMEKTEDİR. KONU ANLATIM SÜRECİ VE İÇERİKLER ÖĞRENCİ PROFİLİ TEMELLİ PROFESYONEL OLARAK PLANLANMAKTA VE UYGULANMAKTADIR.

  DERECELİ EĞİTMENLER

  NEST BAKIRKÖY 11. SINIF KURSUNDA TÜM EĞİTMENLER TÜRKİYENİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİNDEN MEZUNDUR. NEST FARKIYLA VİZYONER, DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE HEDEFLERİNE YAKLAŞACAK VE BAŞARIYA KANATLANACAKSIN.