özel ders bakırköy

AYRICALIKLI ÖZEL DERS PROGRAMI

Eşit Ağırlık Dersleri

Edebiyat Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy ile 9, 10, 11 ve 12. sınıf edebiyat derslerini ayrıcalıklı özel ders programıyla destekleyin. Nest Bakırköy Edebiyat yazılı hazırlık seansları tüm edebiyat konularından konu anlatımını dereceli eğitmenlerden alarak püf noktaları ve akılda kalıcı yöntemlerle edebiyat yazılı notlarını yükseltmeni ve YKS maratonuna en iyi şekilde hazırlanmanı sağlar. Ayrıcalıklı Özel Ders programı ile edebiyat özel ders alan tüm Nest Bakırköy öğrencileri aynı zamanda kurum bünyesinde gerçekleşen Edebiyat Konu Tarama Sınavları ve Edebiyat Ünite Değerlendirme Testlerine girme şansı elde ederken, Nest ödevlendirme sistemi ve bire bir koçluk programından yararlanırlar.
YKS hazırlık sürecinde edebiyat özel ders alarak edebiyat konularını Nest Bakırköy ile bitiren tüm öğrenciler ayrıcalıklı program kapsamında kurum içi tüm Konu Tarama Testleri ve seçkin yayınların TYT & AYT sınavlarına girme hakkı kazanırlar. Ödevlendirme ve bireysel koçluk programlarına dahil edilen edebiyat özel ders öğrencileri, sadece özel ders almakla kalmayarak YKS sınavına hazırlanırken disiplinli bir çalışma programına girerler.

Daha Fazla Bilgi Al

Coğrafya Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy Coğrafya Özel Dersleri ile coğrafya dersinden eksiğin kalmayacak. Püf noktalarıyla ve akılda kalıcı yöntemlerle dereceli eğitmenlerle işlenen coğrafya özel ders seansları tüm 9, 10, 11 ve 12. sınıflara yöneliktir. Metodik ve müfredata uygun işlenen dersler yazılılara hazırlık ve okula destek olarak tüm lise sınıflarına uygundur. Coğrafya yazılılarına Nest Ayrıcalıklı Özel Ders programıyla hazırlanarak coğrafya özel ders alan öğrenciler yazılı öncesi periyodik Konu Tarama Testleri ve Ünite Değerlendirme Sınavları ile birçok yazılı ve test sorusuna hakim olurken, ödevlendirme ve bire bir koçluk sistemi ile sistematik bir çalışmanın içerisine girerek yazılılarda yüksek başarı elde ederler.
YKS hazırlık 12. sınıf ve mezunlara yönelik olarak sunulan coğrafya özel dersler ile sene boyu coğrafyadan destek alan öğrencilerimiz coğrafya alanında TÜM TYT ve AYT konu anlatım derslerini bire bir alabilmektedir. Nest Ayrıcalıklı Özel Ders Programı kapsamında kurum bünyesinde gerçekleşen tüm Konu Tarama Testleri, Ünite Değerlendirme Sınavlarına haftalık olarak katılım sağlar ve seçkin yayınların Türkiye Geneli TYT AYT denemelerine Nest Bakırköy’de katılma şansı elde eder. Bunun yanında Nest öğrencilerine özel bireysel ödevlendirme ve bireysel koçluk programından faydalanma ayrıcalığını elde ederler.

Daha Fazla Bilgi Al

Tarih Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Tarih dersi yazılılarına en etkili notlar, özetler, yazılılara yönelik akılda kalıcı yöntemler ile hazırlanarak okul başarı puanını arttırmak Nest Bakırköy’de mümkün. 9, 10, 11 ve 12. sınıflar olmak üzere tüm lise seviyelerinde Ayrıcalıklı Özel Ders Programına dahil olan öğrenciler tarih özel ders seanslarıyla dereceli eğitmenlerden tarih dersine yönelik okula destek ve yazılıya hazırlık seanslarıyla yazılı ve sınavlarda üstün başarı elde ederler. Tarih özel ders seanslarında yazılı öncesi bol tekrarlı, sistematik ve metodik işlenen dersler ile konular öğrenilirken, tarih yazılısına yönelik Konu Tarama Testleri ve Ünite Değerlendirme Sınavlarıyla potansiyel yazılı soruları pekiştirilir. Nest Ayrıcalıklı Özel Ders Programı öğrencileri ayrıca sadece Nest öğrencilerine uygulanan bireysel ödevlendirme ve bireysel koçluk sistemin faydalanma şansı yakalarlar.
YKS hazırlık sürecindeki tüm 12. sınıf ve Mezun grubu öğrenciler tarih özel ders ile Tarih dersi müfredatını bire bir dereceli eğitmenler ile işler, kurum bünyesinde gerçekleşen tüm periyodik Konu Tarama Testleri ve Ünite Değerlendirme Sınavları dahil olmak üzere seçkin yayınların Türkiye Geneli TYT ve AYT sınavlarına katılma ayrıcalığını elde ederler.

Daha Fazla Bilgi Al

Özel Ders Almaya Hazır Mısın?

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

    Ders Seçiniz