özel ders bakırköy

AYRICALIKLI ÖZEL DERS PROGRAMI

Sayısal Dersler

Matematik ve Geometri Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy matematik ve geometri özel ders seansları 9, 10, 11 ve 12. sınıf konularından destek eğitimleri ile yazılılara en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Matematik ve geometri özel dersler yazılı sınavlara yönelik konu anlatımı, pratik matematik ve geometri soru çözüm yolları ve örnek yazılı sınav soru çözümleri sunar.
YKS hazırlıkta Nest Bakırköy ayrıcalıklı bire bir özel ders programı ile TYT AYT matematik ve geometri konu anlatımları, ödevlendirme ve bire bir koçluk, kurum bünyesinde gerçekleşen tüm Konu Tarama Sınavları ve seçkin yayınların TYT & AYT Türkiye geneli deneme sınavlarına katılma ayrıcalığı elde edin.

Daha Fazla Bilgi Al

Fizik Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy ile sayısal alanda öğrenciler için büyük öneme sahip fizik dersinden ayrıcalıklı özel ders programına dahil fizik özel ders alarak 9, 10, 11 ve 12. sınıf lise yazılılarında başarınızı ortaya çıkarın. Fizik özel ders seanslarıyla yazılılara hazırlık programında konu anlatımının yanı sıra yazılılara yönelik Konu Tarama Testleri ve Ünite Değerlendirme Sınavları ile yazılılarda çıkabilecek tüm soru tiplerine hazırlık yapılır.
YKS sınavına hazırlık sürecinde TYT ve AYT fizik özel derslerine Nest Bakırköy Ayrıcalıklı Özel Ders programıyla hazırlanan öğrenciler, bire bir fizik konu anlatım derslerinin yanı sıra Nest Bakırköy’de gerçekleşen tüm Konu Tarama Testleri ve seçkin yayınların Türkiye Geneli TYT & AYT sınavlarına katılır, birebir koçluk ve ödevlendirme sistemine dahil olurlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Kimya Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy ayrıcalıklı özel ders programı ile lise tüm sınıflara yönelik kimya özel ders alarak 9, 10, 11 ve 12. sınıf okul yazılılarına hazırlık yapın. Dereceli ve tecrübeli eğitmenler ile kimya özel ders seansları boyunca kimya konu anlatımının yanı sıra yazılı örnek soru çalışmalarıyla seçme ve bol soru çeşidi görülür. Öğrenciler kimya özel dersleri dahilinde yazılı öncesi Ünite Değerlendirme Sınavları ve Konu Tarama Testleri ile sınav provası yaparak hazırlanır.
YKS hazırlık sürecinde öğrenciler Kimya Özel Ders programında tüm TYT ve AYT kimya konularını profesyonel ve deneyimli eğitmenler ile işlerken Nest Bakırköy bünyesinde gerçekleşen Konu Tarama Testleri, her hafta gerçekleşen seçkin yayınların Türkiye Geneli  TYT & AYT deneme sınavları katılma hakkı elde ederlerken Nest ödevlendirme sistemi ve bireysel koçluk programına dahil edilirler.

Daha Fazla Bilgi Al

Biyoloji Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Biyoloji özel ders ile 9. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm lise sınıfları seviyesinde yazılı hazırlık ve okula destek seanslarında Nest Bakırköy ayrıcalığını yaşayın. Nest Ayrıcalıklı Özel Ders Programı ile biyoloji alanında özel ders alarak akılda kalıcı yöntemlerle ve püf noktalarıyla biyoloji desteği alan öğrencilerimiz yazılı başarılarını artırır ve disiplinli ders çalışma alışkanlığı kazanarak YKS sürecine hazırlık yaparlar. Nest Bakırköy’de dereceli eğitmenlerden alınan biyoloji özel ders seansları boyunca yazılıya hazırlık ve okula destek kapsamında öğrenciler biyoloji dersine yönelik Ünite Değerlendirme Sınavları ve Konu Tarama Testlerinin yanı sıra ödevlendirme ve bireysel eğitim koçluğu desteği alarak bütünsel bir çalışma sürecine dahil olurlar.
YKS hazırlık sürecindeki öğrenciler Nest Bakırköy bünyesinde tüm biyoloji konu anlatım derslerini alırken kurumumuzda gerçekleşen tüm Konu Tarama Testleri ve Türkiye Geneli TYT & AYT sınavlarına katılarak genel başarılarını test etme ayrıcalığına sahip olurken bireysel eğitim koçluğu seanslarına ve ödevlendirme sistemine dahil olurlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Özel Ders Almaya Hazır Mısınız?

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

    Ders Seçiniz