özel ders bakırköy

AYRICALIKLI ÖZEL DERS PROGRAMI

ALES DGS KPSS Sınavlarına Hazırlık

ALES Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

ALES sınav hazırlık sürecinde başarınızı Nest ALES Özel Ders Programı ile kısa sürede artırın. Nest’in ALES sınavında dereceli eğitmenlerinden ALES sayısal mantık bölümüne yönelik özel ders alarak kısa sürede karmaşık ve zor görünebilen mantık sorularını çözümleyebilme ayrıcalığını yaşayın. Bunun yanında temel matematik bilgisine yönelik dersler ile pekiştirmeli ve uygulamalı konu anlatımı alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz. ALES sayısal özel ders seanslarına dahil olan tüm öğrenciler aynı zamanda Nest bünyesinde ALES denemelerine girerek başarı durumlarını ölçüp  eksiklerine yönelik ücretsiz tekrar dersi alabilmektedir.

ALES sözel mantık özel ders seansları boyunca adaylar dereceli eğitmenler ile kolaydan zora mantık soru çözümleri ve soru yaklaşım tarzları öğrenmektedir. Sözel mantık soruları karmaşık gibi görünen fakat doğru çalışma ve tekrar ile kolayca çözümlenebilen sorular olmasına karşın sınavlarda adayları sıkça zorlayabilmektedir. ALES sözel mantık soru tiplerini ALES özel ders seanslarıyla ezberleyerek değil, kavrayarak öğrenen öğrencilerimiz yoğun pekiştirme ve uygulama seanslarıyla sınavda yüksek başarı elde etmektedir.

Daha Fazla Bilgi Al

DGS Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy’ün dereceli eğitmenleri eşliğinde DGS sayısal özel ders ve DGS sözel özel ders seanslarıyla DGS’ye hazırlanın, hayalinizdeki okullara bir adım daha yaklaşın.

DGS matematik özel ders ile temel matematik bilgisi konu anlatımları, sınava yönelik soru çözümleri ve sayısal mantık sorularına yönelik sunulan stratejik yaklaşım yollarıyla netlerinizde kısa sürede ilerleme kaydedebilirsiniz. Nest DGS matematik öğrencileri  konu odaklı pekiştirme ve uygulama özel ders seanslarıyla öğrendiklerini kalıcı hale getirir, Nest Bakırköy’ün sunduğu DGS özel ders paketine dahil olan Konu Tarama Testleri ve DGS genel deneme sınavları ile eğitmenleri eşliğinde eksik oldukları konuları tespit ederek ücretsiz tekrar dersleri alırlar.

DGS Türkçe özel ders seanslarında Nest öğrencileri tecrübeli ve dereceli eğitmenler ile sözel mantık soruları başta olmak üzere anlam bilgisi, paragraf ve anlatım bozukluğu konularına yoğunlaşarak sınava yönelik benzersiz bir çalışma gerçekleştirirler. Özellikle DGS sözel mantık sorularında anlaşılır ve stratejik yollar geliştirmiş olan eğitmenlerimiz, DGS özel ders seansları boyunca kısa sürede öğrencinin bu yolları kavraması ve uygulayabilmesini hedefler, buna yönelik uygulama dersleriyle maksimum soru çözüm pratiği imkanı sunarlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Özel Ders Almaya Hazır Mısınız?

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

    Ders Seçiniz