mezun dersane kayıt

2022 MEZUN GRUBU ERKEN KAYITLARI BAŞLADI.

2022 YKS MEZUN GRUBUNA KATILMAK İÇİN SINIRLI KONTENJANDAN FAYDALAN.
Eylül ayı itibariyle başlayacak Mezun Kursu ile 2022’de hayallerine Nest ile ulaşacaksın! Ayrıcalıklı bire bir öğrenci takibi ve seviye sınıflarında dereceli eğitmenlerden konu anlatımları ile eşsiz bir sınav hazırlık sürecine “Merhaba!” de.

Kayıt ve detaylı bilgi için bilgi talep formunu doldurun, size ulaşalım.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

YKS KURSU İÇERİĞİ

Nest Bakırköy 12. Sınıf ve Mezun YKS Kursu’nda A sınıfı eğitim, öğrenci takibi ve bire bir ilginin en profesyonel versiyonu ile tanışın. Tüm YKS konularının planlanmış tekrarlı müfredat ile işlendiği, seçkin TYT ve AYT denemelerinin düzenlendiği ve sene boyu periyodik, tamamen öğrenciye özel takip sisteminin sunulduğu Nest YKS Kursu seni bekliyor.

SANA ÖZEL EĞİTİM

NEST ÖĞRENCİLERİ SINIRSIZ BİRE BİR DESTEK İLE İHTİYAÇLARI OLAN TÜM KONU EKSİKLERİNE VE SORULARINA YÖNELİK BİRE BİR ÖZEL DERS ALIR, SORU SORMAK İÇİN SIRA BEKLEMEZ, RANDEVU ALMAZLAR.

KİŞİSEL KOÇLUK

NEST BAKIRKÖY YKS KURSU BÜNYESİNDE ÖĞRENCİNİN YETKİNLİK VE SEVİYESİNE UYGUN ÖDEVLENDİRME, KİŞİYE ÖZEL İLGİ VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU İLE ÖZGÜN EĞİTİM VE ÇALIŞMA PLANI OLUŞTURULMAKTADIR.

5-8 KİŞİLİK SINIFLAR

NEST BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞEN TÜM KURSLAR 5-8 KİŞİLİK SEVİYE SINIFLARINDA YÜRÜTÜLMEKTEDİR. KONU ANLATIM SÜRECİ VE İÇERİKLER ÖĞRENCİ PROFİLİ TEMELLİ PROFESYONEL OLARAK PLANLANMAKTA VE UYGULANMAKTADIR.

DERECELİ EĞİTMENLER

NEST BAKIRKÖY YKS KURSUNDA TÜM EĞİTMENLER TÜRKİYENİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİNDEN MEZUNDUR. NEST EĞİTİMDE SENİ HAYALLERİNDEKİ VİZYONER, DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ EĞİTMENLER İLE BAŞARIYA KANATLANACAKSIN.

BİLGİ TALEP FORMUNU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM