özel ders bakırköy

AYRICALIKLI ÖZEL DERS PROGRAMI

LGS & İlkokul Özel Ders

Matematik Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy’ün ayrıcalıklı özel ders programı ile Lise Giriş Sınavı (LGS) ve 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm sınıflara yönelik matematik özel ders alarak okul yazılılarına en iyi şekilde hazırlanın. Dereceli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde metodik eğitim teknikleriyle ilerleyen LGS ve İlkokul matematik özel ders seanslarının işleyişi öğrenciye yönelik bireysel olarak planlanmaktadır. Nest Bakırköy Ayrıcalıklı Özel Ders Programı ile yazılılara hazırlanan öğrencilerimiz, matematik yazılısı öncesi tekrarlı ve uygulamalı konu anlatım seanslarıyla maksimum sayıda soru çeşidi görerek püf noktalarıyla matematik sorularına doğru yaklaşım ve çözüm yollarını öğrenirler. Öğrenciler, Ayrıcalıklı Özel Ders Programı kapsamında sadece Nest öğrencilerine uygulanan tüm ilkokul ve ortaokul sınıflarına yönelik periyodik Konu Tarama Testi ve Ünite Değerlendirme Sınavları ile bilgilerini güncel tutar ve eksiklerine yönelik destek alma şansı elde ederler. Bunun yanında Nest Bakırköy bünyesinde gerçekleşen seçkin yayınların tüm Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına katılım hakkı kazanırlar.
LGS matematik özel dersler sınav maratonundaki öğrencilere yönelik Nest farkıyla özel olarak planlanmıştır. Öğrencilerimiz LGS matematik özel derslerine ek olarak LGS Matematik Konu Tarama testi, LGS Matematik Ünite Değerlendirme Sınavı gibi bilgilerini güncel tutacak testlere tabi olur. Nest Eğitmenleri tarafından özenle seçilmiş Türkiye Geneli LGS Deneme sınavlarına katılma hakkı elde ederek başarıları durumlarını analiz etme ayrıcalığını elde ederler.

Daha Fazla Bilgi Al

Fen Bilgisi Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

LGS sınavına hazırlıkta ve İlkokul okula takviye ve yazılılara destek çalışmalarında Nest Bakırköy farkıyla fen bilgisi özel ders alarak başarınızı artırın. İlkokul 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm seviyelere yönelik fen bilgisi özel ders seansları süresince öğrenciler dereceli eğitmenlerden metodik ders anlatım yöntemleriyle konu anlatımı alırken Nest Bakırköy bünyesinde gerçekleşen Konu Tarama Testleri, Ünite Değerlendirme Sınavları ve Türkiye Geneli Deneme sınavlarına katılım şansı elde ederler. Yazılı öncesi gerçekleştirilen pekiştirmeli ve uygulamalı fen bilgisi özel ders seanslarında öğrencilerin çok sayıda soru tipi görerek soruların çözüm yollarını ve fen bilgisi konularının temellerini tam anlamıyla öğrenmesi ve uygulaması hedeflenmektedir.

LGS hazırlık sürecindeki 8. sınıf öğrencileri Nest Bakırköy Ayrıcalıklı Özel Ders Programı ile sınav hazırlıklıklarını gerçekleştirirler. Bu program kampsamında dereceli eğitmenlerden bire bir konu anlatımları ve soru çözüm desteği alan öğrencilerimiz, aynı zamanda Nest Bakırköy bünyesinde gerçekleşen tüm LGS Fen Bilgisi Konu Tarama Testi, LGS Fen Bilgisi Ünite Değerlendirme Sınavı ve özenle seçilmiş yayınlardan oluşan periyodik Türkiye Geneli LGS Deneme Sınavlarına katılım hakkı elde ederler. LGS fen bilgisi özel ders öğrencileri tüm bunlara ek olarak sadece Nest öğrencilerine özel olarak uygulanan bireysel eğitim koçluğu ve ödevlendirme sistemine dahil edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Al

Türkçe Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest Bakırköy’de Türkçe özel ders seansları 1. sınıftan 8. Sınıfa kadar tüm ilkokul ve ortaokul sınıflarına yöneliktir. Öğrenciler dilbilgisinin temellerini ve kurallarını ders seansları boyunca dereceli eğitmenlerle öğrenir; pekiştirme ve uygulama çalışmalarıyla bilgilerini kalıcı hale getirirler. Türkçe özel ders öğrencilerimiz yazılılara ve seviyelerine yönelik Konu Tarama Testi ve Ünite Değerlendirme Sınavlarına katılma hakkı elde ederek türkçe yazılıları öncesi eksiklerine yönelik bire bir özel ders alırlar.
LGS sınavına yönelik Türkçe özel ders seansları kapsamında sene boyu tüm dil bilgisi ve paragraf konuları metodik ve sınava yönelik konu anlatımı gerçekleşir. Nest’te LGS türkçe özel ders öğrencileri sadece konu anlatımı almakla kalmayıp Nest öğrencilerine özel olarak gerçekleşen sene boyu periyodik Konu Tarama Testlerine ve Ünite Değerlendirme Sınavlarına katılarak tüm eksiklerine yönelik bire bir türkçe konu anlatımı takviyesi alırlar. Tüm bunlara ek olarak bireysel koçluk ve ödevlendirme sistemine dahil edilerek türkçe özel ders öğrencilerinin ders başarısı analizli olarak takip edilir.

Daha Fazla Bilgi Al

İngilizce Özel Ders

Yüz Yüze veya Online Seçenekleri ile

Nest’in profesyonel İngilizce eğitmenleri ile tüm ilkokul öğrencilerine yönelik İngilizce özel ders ile dil gelişimine katkıda bulunun. 1. sınıftan 8. sınıfa tüm öğrencilere ve İngilizce seviyelerine hitap eden İngilizce dersler okul yazılı başarısının artmasını sağlar ve bireysel İngilizce dili gelişimine kısa sürede etki eder. Öğrencilerimiz İngilizce özel ders eğitmenlerinin öğrenciye özel olarak hazırladığı Quizler ve Ünite Değerlendirme Sınavları ile İngilizce yazılıları öncesi çoktan seçmeli sorulardan boşluk doldurmaya, dinleme sınavı sorularından İngilizce paragraf yazma sorularına birçok soru tipi ile tanışır, yazılılara hazır olurlar.
LGS sınavına yönelik İngilizce özel dersler, değişen sınav sistemine ve soru tiplerine göre ilerler. Öğrenciler profesyonel eğitmenlerin konu anlatımlarıyla İngilizce temel konu bilgilerini sağlam olarak inşaa ederler. Bunun yanında LGS İngilizce soru çalışmalarıyla özel dersler boyunca birçok soru tipini hızlı ve doğru çözmeyi öğrenir, sınav esnasında zamanını doğru kullanma becerisi kazanırlar. Nest Bakırköy Ayrıcalıklı Özel Ders Programı ile LGS İngilizce özel ders öğrencileri kurum bünyesinde sık periyotlarla gerçekleşen gerçekleşen ve kendilerine özel olarak hazırlanmış LGS İngilizce sınavına yönelik tüm Konu Tarama Testleri, Ünite Değerlendirme Sınavları ve seçkin yayınların Türkiye Geneli LGS Deneme Sınavlarına katılım hakkı kazanırlar. Tüm bunların yanında LGS İngilizce Özel Ders öğrencileri Nest öğrencilerine özel olan bireysel eğitim koçluğu ve ödevlendirme sisteminden faydalanırlar.

Daha Fazla Bilgi Al

Özel Ders Almaya Hazır Mısınız?

Formu Doldurun, Size Ulaşalım

    Ders Seçiniz