10. Sınıf Kursu

TÜM 10. SINIF SAYISAL DERSLERDEN OKULA DESTEK

10. SINIF KURS İÇERİĞİ

Nest Bakırköy 10. sınıf Kursu ile öğrenciler tüm 10. sınıf sayısal derslerinden destek alır ve yazılılara en iyi şekilde hazırlanırlar. Bunun yanı sıra TYT sınavının önemli bir bölümünü oluşturan 10. sınıf konuları üzerine ÖSYM tarzı soru çalışmaları ve konu tekrarları yaparak TYT sınav stiline hazır olurlar. Periyodik olarak düzenlenen başarı izleme sınavları sonucunda konu eksiklerine yönelik bire bir sınırsız destek alma şansı elde ederken sınav disiplini kazanırlar. Tüm 10. sınıf kursu öğrencileri sadece kendilerine özel koçluk ve ödevlendirme sistemi ile takip edilir, başarıya emin adımlarla ilerlerler.

Aşağıdaki Formu Doldurun, Size Ulaşalım:

  SANA ÖZEL EĞİTİM

  NEST ÖĞRENCİLERİ SINIRSIZ BİRE BİR DESTEK İLE İHTİYAÇLARI OLAN TÜM KONU EKSİKLERİNE VE SORULARINA YÖNELİK BİRE BİR ÖZEL DERS ALIR, SORU SORMAK İÇİN SIRA BEKLEMEZ, RANDEVU ALMAZLAR.

  KİŞİSEL KOÇLUK

  NEST BAKIRKÖY 10. SINIF KURSU BÜNYESİNDE ÖĞRENCİNİN YETKİNLİK VE SEVİYESİNE UYGUN ÖDEVLENDİRME, KİŞİYE ÖZEL İLGİ VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU İLE ÖZGÜN EĞİTİM VE ÇALIŞMA PLANI OLUŞTURULMAKTADIR.

  8-10 KİŞİLİK SINIFLAR

  NEST BÜNYESİNDE GERÇEKLEŞEN TÜM KURSLAR 8-10 KİŞİLİK SEVİYE SINIFLARINDA YÜRÜTÜLMEKTEDİR. KONU ANLATIM SÜRECİ VE İÇERİKLER ÖĞRENCİ PROFİLİ TEMELLİ PROFESYONEL OLARAK PLANLANMAKTA VE UYGULANMAKTADIR.

  DERECELİ EĞİTMENLER

  NEST BAKIRKÖY YKS KURSUNDA TÜM EĞİTMENLER TÜRKİYENİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİNDEN MEZUNDUR. NEST EĞİTİMDE VİZYONER, DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ EĞİTMENLER İLE BAŞARIYA KANATLANACAKSIN.