AYRICALIKLI EĞİTİM, BİRE BİR İLGİ

Nest’in Her Sınıfa ve Seviyeye Yönelik Kurslarını İnceleyin

5-stars-white

Nest Bakırköy’de Mezun grubu, 12. sınıf, 11. sınıf ve 10. sınıf sayısal ve eşit ağırlık gruplarına yönelik ayrıcalıklı YKS Kursu ve birebir koçluk ile hayal ettiğiniz başarıya artık daha yakınsınız. Öğrenciyi yakından takip eden istatistik ve ödevlendirme sistemi, velilere sunulan periyodik veriler ile başarıya emin adımlarla ilerleyin.

YKS HAZIRLIK KURSU İÇİN TIKLAYIN

12. SINIF

VE

MEZUNLAR

11. SINIF KURSU İÇİN TIKLAYIN

TYT & AYT VE YAZILILARA HAZIRLIK

10. SINIF KURSU İÇİN TIKLAYIN

TAKVİYE
VE
YAZILILARA HAZIRLIK

Kurslar Hakkında Bilgi Almak için Formu Doldurun Sizi Arayalım

  Geçen sene 7 yıl ara

  Geçen sene 7 yıl ara verdikten sonra tekrar üniversite okuma isteğimle yer arayışına girdim ve bu merkez karşıma çıktı birlikte çalıştık sıfırdan ve çok yol aldık . Pandemiden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ama onlar bana destek olmaya devam etti iyi ki karşıma çıktılar dedim . Ekip ortam çok iyi hocalar çok donanımlı ve disiplinli ben çok memnun kaldım. Öğrenciler yaşıtım değildi ama bunun sıkıntısını hiç yaşamadım hocalarım sayesinde hepsine çok teşekkür ediyorum

  İpek tabanoğlu
  öğrenci

  Hayatımızdaki en olumlu ve güzel şey

  Böylesi zorlu bir süreçte hayatımızdaki en olumlu ve güzel şey kızımın bu maratonda sizlerle hareket ediyor olması. Netlerindeki artış, sürekli ders çalışma isteği hepsi sizin sayenizde. Bu süreci öyle iyi yönetiyorsunuz ki biz sadece hayranlıkla sizi izliyoruz, bizim hiçbir şey düşünmemize gerek kalmadan her şeyi önceden düşünüp planlamış oluyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık.

  Gülşen Yılmaz
  veli

  Bu ilgi ve kaliteden memnunuz.

  Nest eğitim bence online dönemi çok güzel idare ediyor.Öğrenciler derslere kamera ve mikrofonları açık bir şekilde katılıyorlar.Bu da ders verimliliğini arttırıyor.Haftalık olarak da ödevlendirme yapıp kontrol ediyorlar.Öğrenciler düzenli takip ediliyor.Ben ve kızım bu ilgi ve kaliteden çok memnunuz.

  Gülşah Alp
  veli

  Nest Eğitim’in geçen sene öğrencisiydim.

  Nest Eğitim’in geçen sene öğrencisiydim. İlk geldiğimde ders çalışma kültürü, etkili çalışma yöntemleri gibi tekniklerde bilgim yoktu. Nest sayesinde nasıl etkili ve doğru çalışacağımı keşfettim.
  Sene boyunca ödevlerinizi takip edip, her daim derslerinizdeki gidişatı takip ediyorlar. Bu sayede bu yolda yalnız hissetmiyorsunuz:))
  Ayrıca sene boyunca ders programı hiç şaşmadı, eksiklerimize yönelik konular erkenden bitirildi. Covid sürecine girdiğimizde bile online derse hemen adapte olduk, etütlerimizde aksaklık olmadı. Hiçbir noktada yalnız kalmadık ❤️
  Teşekkürler Nest Eğitim😊

  Beyza Nur Tutuncu
  öğrenci

  Özellikle pandemi sürecinde deneme sınavları

  Özellikle pandemi sürecinde deneme sınavları olsun dersin işleyişindeki disiplin olsun son derece verim aldım. Okulun olmadığı bu dönemde motivasyon eksikliği hissettiğim zamanlarda rehberlik alabildim. Haftalık olarak benim için planlar da yapıldı. Yani üniversite sınavı için alabileceğim tüm verimi aldığım bir kurum oldu Nest.

  Zeynep Karakaş
  öğrenci

  Çok güzel bir kurum

  Çok güzel bir kurum herkese tavsiye ederim

  Kaan pey
  öğrenci

  Genç, dinamik, alanlarında oldukça yetkin

  Genç, dinamik, alanlarında oldukça yetkin, öğrencinin halinden anlayan, güvenilir ve bilgili bir öğretmen kadrosuna sahip. Öğrencisine her alanda yardımcı olan rehberliği sayesinde öğrencinin sene boyu aşamayacağı hiçbir engel kalmıyor. Beklentinizin çok çok üzerinde bir eğitim kurumu. Hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biri olan sınava hazırlık döneminde benim yaptığım en güzel tercih Nest Eğitim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum herkese.

  Kaan Kaydı
  öğrenci

  Çok iyi bir eğitim yeri

  Çok iyi bir eğitim yeri olduğunu garanti ederim giren kaybetmez azim çalışma ile birlikte kendimi geliştirdim tavsiye ederim en önemlisi disiplin isteyenler kesinlikle deneyebilir

  Emirhan Özdemir
  öğrenci

  Arkadaşlarımın tavsiyesi ile katıldığım nest

  Arkadaşlarımın tavsiyesi ile katıldığım nest egitim kurumunda geçirdiğim eğitim donemi boyunca çok memnun kaldım.Disiplinli olduğu kadar sizinle ilgilenen arada bir mevki farkı olmaksızın size arakadaşca yaklasan eğitmenlerin olduğu kaliteli ve saygın bir eğitim kurumudur.Onlar sayesinde üniversite hayalim gerçekleşti herkese nest eğitim kurumlarını önermekteyim.

  Halil Ozan Sevindik
  öğrenci

  Nest keşke daha erken tanışsaydım

  Nest keşke daha erken tanışsaydım dediğim bir yer.Burada gerçekten size bir şeyler katmak isteyen insanların var olduğunu ve sürekli onların size olan desteğini hissedebiliyorsunuz.Sınav senemde bütün bunların artısını fazlasıyla görüyorum.Online dönemde de kaliteden asla ödün vermediler.Sınav maratonuna nerde kaldıysak öyle devam ettik.Hem de daha sıkı bir takip sistemiyle.O yüzden iyi ki Nest:)

  Feyza Nur Teyfur
  öğrenci

  Online derslerde cocukların anlama hızında gitmeniz ve anlasıldı mi diye isimle sormanız cocukların dersten kopmamalarını saglıyor ve cekinip soru sormamalarına engel oluyor.Ben veli olarak memnunum.Haftalık program ve soru sayısı hedefiniz motive ediyor.Deneme sınavlarıda cocukları uzak kaldıkları sınava hazırlıyor

  Funda karakaş
  veli

  Hayalinizdeki üniversite ve bölüme girmek

  Hayalinizdeki üniversite ve bölüme girmek istiyorsanız boş verin diğer kurumları hiç düşünmeyin buraya kaydolun. Benim ve benimle birlikte okuyan öğrenci arkadaşlarımın hayallerine kavuşmasını sağlayan muhteşem bir kurum. Samimi, disiplinli ve herkesin aynı ilgiyi gördüğü hiçbir öğrencinin birbirinden ayırt edilmediği yer burası.

  Beyza Karadaş
  öğrenci

  Nest’te Çok İyi Takip Ediliyoruz

  Nest eğitim bana sıkılmadan da ders çalışılabileceğini öğretti. Ödevler ve her hafta olan kontrollerle çok iyi takip ediliyoruz hangi konularda eksiğimiz varsa tek tek üstünde duruluyor sorularımızı rahatça sorabiliyoruz. Özellikle online eğitimin üstesinden çok iyi geliyolar geçen sene tecrübe ettiğim online eğitimden dolayı başlarda korksamda bu kurumda hiçbir bi sıkıntı yaşamadım aksine her zamankinden daha fazla disiplinle yola devam ettiler açıkçası nest eğitime kayıt olmak eğitim hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri diyebilirim

  Zeynep Doğan
  öğrenci

  Hayatımda ilk defa bu kadar ilgili öğretmenler görüyorum. Çok memnunum ve çok yararlı bir kurs

  Recep yiğit körükçü
  öğrenci

  Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği

  Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği hazırlık öğrencisiyim. Hedefim olan bu bölüme geçen sene Nest Eğitim’in samimi ve ilgili hocaları sayesinde ulaştım. Nest Eğitim ailesine katılmadan önce doğru ve planlı bir şekilde ders çalışamıyordum. Hocalarımız bu doğrultuda bana yol gösterip beni motive ettiler. Zorlu pandemi döneminde bile eğitime ara vermedik, derslerimize ve etütlerimize hız kesmeden online olarak devam ettik. Online derslerde disiplini kaybetmeden ders programına bağlı kalarak derslerimiz devam etti. Tüm öğretmenlerime verdikleri emekler için teşekkür ederim.

  Muzaffer Can DURUTÜRK
  öğrenci

  Yaz kampında tanıdık

  Yaz kampında tanıştığımız kurumunuzda egitimin ve egitimci olmanın hakkını verdiğiniz için çok teşekkür ederiz

  Hamit Şen
  veli