bakırköy eğitim koçu

EĞİTİM KOÇLUĞU DESTEKLİ YKS ve LGS HAZIRLIK KURSU

YKS ve LGS  sınavılarına hazırlanırken öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konu anlatımı, test çözümü ve deneme sınavlarının yanında mutlaka almaları gereken destekler bire bir takip ve eğitim koçluğudur. Sınav maratonundaki bir öğrencinin, gerek sınav analizleri ve eksik takibi gerek bire bir haftalık sıkı ödev programı ile başarı gelişiminin takip edilmesi oldukça önemlidir.

bakırköy eğitim koçu
EĞİTİM KOÇLUĞU DESTEĞİNİN YKS SÜRECİNDE ÖNEMİ

YKS ve LGS hazırlık sürecinde öğrenciler konu anlatımları, okul sınavları, deneme sınavları ve her gün çözülmesi gereken soru saysısı gibi öğeleri içeren multi disipliner bir sürecin içerisine girmektedir. Bünyesinde birçok öğeyi barındıran bu süreç profesyonel bir göz tarafından takip edilmediğinde ve gereken disiplin sağlanmadığında birçok öğrencinin sıklıkla karşılaştığı panik havası, başarı kaygısı ve bunların bir sonucu olarak net düşüşü ve başarısızlık ortaya çıkmaktadır. Oysa içerisinde birçok dersi ve öğeyi barındıran sınav hazırlık sürecinin profesyonel eğitim koçu gözetiminde sağlıklı ve planlı olarak yürütülmesi mümkündür.

YKS ve LGS SINAVLARINDA EĞİTİM KOÇU DESTEĞİNİN FAYDALARI

YKS ve LGS sınav hazırlık süreçlerinde öğrencilerin asıl odaklanması gereken noktalar düzenli konu tekrarı ve soru çözümü, deneme sınavlarında performans gelişimi gibi temel noktalardır. Bu çalışmaların getirmiş olduğu zaman ve efor problemi ile birlikte eksiklere odaklanma, sınavları analiz etme ve kaynakların etkili takibi gibi noktalar öğrenciler tarafından sıklıkla göz ardı edilmektedir. Eğitim koçu desteğinin önemi işte bu noktada kendini göstermektedir. Profesyonel bir planlama, etkin takip, sınav motivasyonu ve verimli çalışma noktalarında kilit öneme sahip eğitim koçu desteği, sınav hazırlık sürecinde profesyonel bir dış göz işlevi görür.

BAKIRKÖY PROFESYONEL EĞİTİM KOÇU DESTEĞİ

Nesi Bakırköy Eğitim Koçu Desteği ile YKS ve LGS sınavlarında öğrencilerimizin ihtiyacı olan birebir takip, ödevlendirme, TYT ve AYT sınav stratejileri ve motivasyon seanslarını psikoloji destekli sunmaktayız. Sınav sürecinde emin adımlarla ilerlemek isteyen tüm öğrencilere yönelik programımız için Nest Bakırköy ile iletişime geçebilirsiniz.

    Related Posts