tyt kampı

TYT KAMPI

Temel Yeterlilik Testi (TYT) üniversiteye girecek öğrenciler için yapılan sınavların ilk oturumudur.  Bu sınav öğrencilerin 9 ve 10.sınıftan getirdikleri bilgi düzeylerini test etmektedir. Bu bağlamda YKS sürecinin içerisinde olan öğrenciler TYT adımlarını sağlam bir şekilde atmaları gerekmektedir. TYT kampı ise sınav konularının tam olarak anlaşılabilmesi ve sistemli soru çözümleri  için öğrencilere sunulan bir fırsattır. Bu kampta TYT adına bireysel eksiklerin tamamlanması amaçlanmaktadır. 

tyt kampı

Nest Eğitim’de TYT Kampı

Nest Eğitim olarak 12.sınıf ve Mezun öğrencilere yönelik hazırlanan TYT bitirme kampı ile TYT’nin tüm konuları bitirilerek kamp sürecinde hem konu hem soru odaklı ilerlenir. Haftanın 4 günü toplamda 20 saat derslere katılım sağlanır. Öğrenci 8-10 kişilik sınıflarda hocalarına rahatlıkla soru sorabileceği bir ders ortamında derslerine katılım sağlar.

Kurum tarafından verilen kamp kitapları ile derslerde işlenilen konuların soru çözümlerini sağlarlar. TYT’deki ilerleyişlerinin farkında olmaları için de haftalık olarak düzenli denemeler gerçekleştirilir. Bu denemeler seçkin yayınlardan oluşan Türkiye geneli sınavların da içinde bulunduğu tüm soru tiplerini görebilecekleri denemelerdir. Tüm bunların yanında TYT Kampında her öğrenci Nest Eğitim rehberlik sisteminin bir parçasıdır. Haftalık görüşmelerle öğrencideki ilerleyişin, eksiklerin farkına varılarak doğru ödevlendirme ve takip sistemiyle kampın en verimli şekilde geçmesi sağlanmaktadır. 

TYT Kampı İçeriği

  • Haftalık 20 saat ders
  • TYT kamp kitapları
  • Haftalık denemeler
  • Haftalık rehberlik görüşmeleri
  • Kunduz sistemi 

Kamp Başlangıç Tarihi: 4 ARALIK 2023

Kamp Bitiş tarihi: 1 ŞUBAT 2024

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

    Related Posts