NEST BAKIRKÖY’DE

Yeni Nesil Özel Ders ile Tanışın

Nest, tüm derslerden özel dersleri alanında yetkin, dereceli ve tecrübeli eğitmenlerden almanı sağlar, hedefine giden yolda destekçin olur. Lise 9, 10, 11, 12 sınıflar için yazılıya hazırlık ve okula destek olarak sunulan özel dersler yüksek bir okul başarı puanı sağlar ve konuların en iyi şekilde kavranmasını kolaylaştırır. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya Biyoloji, Edebiyat ve Coğrafya başta olmak üzere tüm sayısal ve eşit ağırlık derslerinden özel ders seansları alınabilmektedir. Nest Bakırköy bünyesinde Lise Giriş Sınavı (LGS) sınavına yönelik Matematik, Fen Bilgisi ve Türkçe ve İngilizce derslerinin tamamından özel ders sunulmaktadır.

Tüm özel ders öğrencileri aynı zamanda bireysel eğitim koçluğu, ödevlendirme, kaynak takibi ve Deneme Kulübü kapsamında Türkiye Geneli kurumsal TYT, AYT ve LGS deneme sınavlarından ücretsiz faydalanabilmektedir.

özel ders

Özel Ders Seçin

YKS Tüm Dersler

TYT & AYT ve Lise Özel Derslerine Göz At

LGS ve İlkokul Tüm Dersler

LGS ve İlkokul Özel Derslerine Göz At

ALES ve DGS Tüm Dersler

ALES ve DGS Hazırlık Özel Derslerine Göz At

Özellikle pandemi sürecinde deneme sınavları

Özellikle pandemi sürecinde deneme sınavları olsun dersin işleyişindeki disiplin olsun son derece verim aldım. Okulun olmadığı bu dönemde motivasyon eksikliği hissettiğim zamanlarda rehberlik alabildim. Haftalık olarak benim için planlar da yapıldı. Yani üniversite sınavı için alabileceğim tüm verimi aldığım bir kurum oldu Nest.

Zeynep Karakaş
öğrenci

Yaz kampında tanıdık

Yaz kampında tanıştığımız kurumunuzda egitimin ve egitimci olmanın hakkını verdiğiniz için çok teşekkür ederiz

Hamit Şen
veli

Nest keşke daha erken tanışsaydım

Nest keşke daha erken tanışsaydım dediğim bir yer.Burada gerçekten size bir şeyler katmak isteyen insanların var olduğunu ve sürekli onların size olan desteğini hissedebiliyorsunuz.Sınav senemde bütün bunların artısını fazlasıyla görüyorum.Online dönemde de kaliteden asla ödün vermediler.Sınav maratonuna nerde kaldıysak öyle devam ettik.Hem de daha sıkı bir takip sistemiyle.O yüzden iyi ki Nest:)

Feyza Nur Teyfur
öğrenci

Hayatımda ilk defa bu kadar ilgili öğretmenler görüyorum. Çok memnunum ve çok yararlı bir kurs

Recep yiğit körükçü
öğrenci

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği hazırlık öğrencisiyim. Hedefim olan bu bölüme geçen sene Nest Eğitim’in samimi ve ilgili hocaları sayesinde ulaştım. Nest Eğitim ailesine katılmadan önce doğru ve planlı bir şekilde ders çalışamıyordum. Hocalarımız bu doğrultuda bana yol gösterip beni motive ettiler. Zorlu pandemi döneminde bile eğitime ara vermedik, derslerimize ve etütlerimize hız kesmeden online olarak devam ettik. Online derslerde disiplini kaybetmeden ders programına bağlı kalarak derslerimiz devam etti. Tüm öğretmenlerime verdikleri emekler için teşekkür ederim.

Muzaffer Can DURUTÜRK
öğrenci

Bu ilgi ve kaliteden memnunuz.

Nest eğitim bence online dönemi çok güzel idare ediyor.Öğrenciler derslere kamera ve mikrofonları açık bir şekilde katılıyorlar.Bu da ders verimliliğini arttırıyor.Haftalık olarak da ödevlendirme yapıp kontrol ediyorlar.Öğrenciler düzenli takip ediliyor.Ben ve kızım bu ilgi ve kaliteden çok memnunuz.

Gülşah Alp
veli

Çok iyi bir eğitim yeri

Çok iyi bir eğitim yeri olduğunu garanti ederim giren kaybetmez azim çalışma ile birlikte kendimi geliştirdim tavsiye ederim en önemlisi disiplin isteyenler kesinlikle deneyebilir

Emirhan Özdemir
öğrenci

Nest’te Çok İyi Takip Ediliyoruz

Nest eğitim bana sıkılmadan da ders çalışılabileceğini öğretti. Ödevler ve her hafta olan kontrollerle çok iyi takip ediliyoruz hangi konularda eksiğimiz varsa tek tek üstünde duruluyor sorularımızı rahatça sorabiliyoruz. Özellikle online eğitimin üstesinden çok iyi geliyolar geçen sene tecrübe ettiğim online eğitimden dolayı başlarda korksamda bu kurumda hiçbir bi sıkıntı yaşamadım aksine her zamankinden daha fazla disiplinle yola devam ettiler açıkçası nest eğitime kayıt olmak eğitim hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri diyebilirim

Zeynep Doğan
öğrenci

Online derslerde cocukların anlama hızında gitmeniz ve anlasıldı mi diye isimle sormanız cocukların dersten kopmamalarını saglıyor ve cekinip soru sormamalarına engel oluyor.Ben veli olarak memnunum.Haftalık program ve soru sayısı hedefiniz motive ediyor.Deneme sınavlarıda cocukları uzak kaldıkları sınava hazırlıyor

Funda karakaş
veli

Arkadaşlarımın tavsiyesi ile katıldığım nest

Arkadaşlarımın tavsiyesi ile katıldığım nest egitim kurumunda geçirdiğim eğitim donemi boyunca çok memnun kaldım.Disiplinli olduğu kadar sizinle ilgilenen arada bir mevki farkı olmaksızın size arakadaşca yaklasan eğitmenlerin olduğu kaliteli ve saygın bir eğitim kurumudur.Onlar sayesinde üniversite hayalim gerçekleşti herkese nest eğitim kurumlarını önermekteyim.

Halil Ozan Sevindik
öğrenci

Genç, dinamik, alanlarında oldukça yetkin

Genç, dinamik, alanlarında oldukça yetkin, öğrencinin halinden anlayan, güvenilir ve bilgili bir öğretmen kadrosuna sahip. Öğrencisine her alanda yardımcı olan rehberliği sayesinde öğrencinin sene boyu aşamayacağı hiçbir engel kalmıyor. Beklentinizin çok çok üzerinde bir eğitim kurumu. Hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biri olan sınava hazırlık döneminde benim yaptığım en güzel tercih Nest Eğitim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum herkese.

Kaan Kaydı
öğrenci

Geçen sene 7 yıl ara

Geçen sene 7 yıl ara verdikten sonra tekrar üniversite okuma isteğimle yer arayışına girdim ve bu merkez karşıma çıktı birlikte çalıştık sıfırdan ve çok yol aldık . Pandemiden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ama onlar bana destek olmaya devam etti iyi ki karşıma çıktılar dedim . Ekip ortam çok iyi hocalar çok donanımlı ve disiplinli ben çok memnun kaldım. Öğrenciler yaşıtım değildi ama bunun sıkıntısını hiç yaşamadım hocalarım sayesinde hepsine çok teşekkür ediyorum

İpek tabanoğlu
öğrenci

Hayatımızdaki en olumlu ve güzel şey

Böylesi zorlu bir süreçte hayatımızdaki en olumlu ve güzel şey kızımın bu maratonda sizlerle hareket ediyor olması. Netlerindeki artış, sürekli ders çalışma isteği hepsi sizin sayenizde. Bu süreci öyle iyi yönetiyorsunuz ki biz sadece hayranlıkla sizi izliyoruz, bizim hiçbir şey düşünmemize gerek kalmadan her şeyi önceden düşünüp planlamış oluyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık.

Gülşen Yılmaz
veli

Nest Eğitim’in geçen sene öğrencisiydim.

Nest Eğitim’in geçen sene öğrencisiydim. İlk geldiğimde ders çalışma kültürü, etkili çalışma yöntemleri gibi tekniklerde bilgim yoktu. Nest sayesinde nasıl etkili ve doğru çalışacağımı keşfettim.
Sene boyunca ödevlerinizi takip edip, her daim derslerinizdeki gidişatı takip ediyorlar. Bu sayede bu yolda yalnız hissetmiyorsunuz:))
Ayrıca sene boyunca ders programı hiç şaşmadı, eksiklerimize yönelik konular erkenden bitirildi. Covid sürecine girdiğimizde bile online derse hemen adapte olduk, etütlerimizde aksaklık olmadı. Hiçbir noktada yalnız kalmadık ❤️
Teşekkürler Nest Eğitim😊

Beyza Nur Tutuncu
öğrenci

Hayalinizdeki üniversite ve bölüme girmek

Hayalinizdeki üniversite ve bölüme girmek istiyorsanız boş verin diğer kurumları hiç düşünmeyin buraya kaydolun. Benim ve benimle birlikte okuyan öğrenci arkadaşlarımın hayallerine kavuşmasını sağlayan muhteşem bir kurum. Samimi, disiplinli ve herkesin aynı ilgiyi gördüğü hiçbir öğrencinin birbirinden ayırt edilmediği yer burası.

Beyza Karadaş
öğrenci

Çok güzel bir kurum

Çok güzel bir kurum herkese tavsiye ederim

Kaan pey
öğrenci

Ders Almak İçin
Formu Doldurun, Size Ulaşalım.

    Ders Seçiniz